Üniversite Geçişleri - Meslek Hocam | Soru Cevap


0Oy

Üniversite Geçişleri

Merhaba;
Ben şuan bilimsel hazırlık okuyorum yani YGS-LYS matematik,fizik ve kimya görüyorum.Ama Afyon Kocatepe Üniversitesinde okuyorum.Zaten sorun da burda başlıyor.Afyon Bursanın bir ilçesi kadar diyebilirim.Şehir çok küçük ve güzel değil.Geleyim asıl soruma sizce hazır matematik fizik kimya görüyorken tekrar ygs lys ye girmelimiyim.Şimdiden teşekkürler Meslek Hocam.

1 cevap0Oy

Hasan Ekşi Puan344
Merhaba, öncelikle okulunuz hayırlı olsun. Bu sorudan önce aslında sizin kendi içinizde şu soruya cevap vermeniz gerekiyor. "Ben bu hazırlıkta bir şeyler öğreniyor muyum?" eğer cevabınız evet ise haftanın 4 günü okul diğer kalan 3 günün de en az 2 günün de kendinizin çalışma yapmanızı tavsiye ederim. Afyon'da hiç yaşamadım fakat sitemiz üzerinde Afyon Kocatepe Üniversitesinde okuyan kişilerle yaptığımız röportajlar bulunuyor.

Kısa bir özetle dediğim gibi bu sorudan önce kendi içinizde belli başlı sorulara cevap vermeniz gerekiyor fakat her koşulda bu sene YGS-LYS girecekseniz stressiz olacaksınız ve bunun size avantajı fazlası ile olacaktır. 40 TL ve biraz ders ile belki de geçen seneye göre çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Denemekten zarar çıkmaz. Kolay gelsin.

misafir yorumlandı 28, Ekim, 2015

Teşekkürler.Anında cevap için de ayrı bir teşekkür gerek heralde çümki diğer siteler en az 2-3 içinde cevap veriyor siz daha soru sorulalı 1 saat bile olmadan cevap verdiniz çok sağolun...


Cevabınız

Dikkat ! CEVAP EKLE butonunu 2 defa bastığınızda cevap eklenecektir.
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Cevabı belki başkaları biliyordur. Paylaşarak bunu öğren !

...

Meslek Hocam üniversite hayatına gençleri hazırlamayı amaç edinmiş bir platform..
Mütevazi olmayı severiz fakat birçok konuda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.Öğrenmek için .

Buraya Tıkla